Пульс Exclusive
Різне

“Терапевтичне відділення відкрили, далі – реконструкція операційного блоку”, – Андрій Райкови

Минулої п’ятниці у Кропивницькому відкрили терапевтичне відділення з палатами інтенсивної терапії в лікарні на Валах. Сьогодні, 22 лютого, очільник міста Андрій Райкович звернувся до медиків, управління охорони здоров’я, з вимогою щодня відповідати високим стандартам сучасної медицини під час лікування хворих.

Я вимагатиму посиленого контролю і фахового підходу. Ми взяли курс на створення сучасних лікувальних закладів. Це стосується не лише центральної міської лікарні, а всіх комунальних закладів, і ми з нього не зійдемо, як би важко з фінансами нам не було, – акцентував Андрій Райкович. – Нагадую: жодної копійки ані з “COVIDного фонду”, ані з обласного бюджету, ані з державного ми не отримали на створення відділення, в якому рятуватимуть складні запалення легенів.

Проте розвиток медицини в місті не припиняється. Наступний етап – виконати реконструкцію операційного блоку ЛШМД – опорної лікарні медичного округу. Ремонт чекає також на дитячу поліклініку, що на вулиці Шевченка. А до лікарні на Салганних пісках, яку місту передала держава, Андрій Райкович доручив зробити дорогу і створити маршрут громадського пасажирського транспорту.