Пульс Exclusive
Різне

Три видання у Кропивницькому обʼєдналися в «Медіаколо» (ФОТО)

Два онлайн-видання («Без купюр» і «Пульс») та друкований обласний тижневик «Нова газета» створили спільний проєкт «Медіаколо» на базі однойменної громадської організації.

Про це повідомили шеф-редактор сайту “Без купюр” Наталя Кривошей, редакторка “Нової газети” Інна Тільнова-Данильченко та засновник інформційного порталу “Пульс” Андрій Клочек на зустрічі з активістами, лідерами громадських організацій.

“Добре, що працюємо (прим. – “Без купюр”, “Нова газета”, “Пульс”) в різних форматах, тому можемо не конкурувати, а об’єднати ресурси і співпрацювати, разом втілити важливі проєкти, які поодинці не потягнули б. Назвали свою колаборацію “Медіаколо”. Вона якнайраще відображає нашу концепцію. Це і про журналістську спільноту, і про медіа коло/ поруч із Вами. У п’ятницю презентували наше об’єднання і два журналістські проєкти громадському активу, з яким у нас спільні погляди і цінності. Бо родзинкою цих проєктів є залученість громадськості. Рада, що присутнім відгукнулися наші пропозиції – тут же генерувалися нові ідеї і формати співпраці”, – зазначає голова ЦЖІ “Медіаколо”, шеф-редакторка “Без Купюр” Наталя Кривошей.

Спільні проєкти планують презентувати невдовзі.

Більше інформації публікуватиметься на сторінці Центру журналістських ініціатив ЦЖІ “Медіаколо.