Пульс Exclusive
Різне

У директора Центрального ринку в Олександрії згорів автомобіль. Одна з версій – підпал

Сьогодні, 31 травня, у директора Центрального ринку в Олександрії (Кіровоградська область) Олександра Кіяшка згорів автомобіль. Відповідне відео він опублікував на своїй персональній сторінці в мережі facebook.

Мені тільки що спалили автомобіль”, – написав О. Кіяшко.

Судячи зі знятого прямого ефіру, що загорання автомобіля він пов’язує зі своєю професійною діяльністю на посаді директора Центрального ринку в місті Олександрія.

У Головному Управлінні Національної поліції Кіровоградської області факт загорання автомобіля, який належить жителю Олександрії, нам підтвердили.

“Пожежа локалізована, на місці працюють правоохоронці, місце події оглядається, зараз встановлюється причина. Також перевіряються різні версії, одна з яких – підпал “, – повідомила в коментарі пульS Віталіна Бевзенко.

Нагадаємо, Олександр Кіяшко – громадський діяч, голова громадської організації “Думка громади Олександрії”. Під час місцевих виборів підтримав кандидатуру колишнього голови Кіровоградської ОДА Сергія Кузьменка на посаду міського голови Олександрії. У січні 2021-го року О. Кіяшко був призначений директором комунального підприємства “Олександрійський Центральний ринок”.