Пульс Exclusive
Різне

У «Кіровоградобленерго» пояснили, чому не оприлюднюють графіки відключень

ПрАТ Кіровоградобленерго надало роз’яснення стосовно оприлюднення графіків відключень.

«З початку війни, а особливо за період з 10 жовтня, рф здійснено низку масштабних обстрілів об’єктів електроенергетики України, включно з Кіровоградською областю. Наслідком цих обстрілів стали значні пошкодження та руйнування електричних розподільних мереж та електростанцій. Фактично об’єднана енергетична система України функціонує зараз в надзвичайному режимі, що означає, серед іншого, невідповідність обсягів постачання та споживання електроенергії, суттєве зниження рівнів надійності роботи та якості електропостачання.

Для забезпечення стабільності роботи енергосистеми та збереження її цілісності, збалансування обсягів постачання та споживання електроенергії, енергетики вимушені вдаватися до застосування графіків аварійних відключень споживачів», – зазначають у Кіровоградобленерго.

І додають: за таких умов немає можливості наперед спланувати обсяги та тривалість аварійних відключень, скласти погодинні графіки та довести їх до споживачів:

«Вимушені наголосити, що відключення не мають планового характеру, а є аварійними та застосовуються для недопущення масштабної аварії з масовим і тривалим знеструмленням значних територій».

Щиро розраховуємо на розуміння та підтримку.