Пульс Exclusive
Різне

У Кіровоградській ОВА представили проєкти із технологіями швидкого будівництва житла для ВПО

Сьогодні, 15 червня, під головуванням заступника начальника Кіровоградської ОВА Сергія Поліщука відбулось засідання обласної робочої групи з питань будівництва житла для ВПО на якому представники ТДВ «Об’єднання Дніпроенергобудпром» зі Світловодська представили власні проекти зі зведення такого житла.

«На жаль, кількість внутрішньо переміщених осіб, які приїжджають на Кіровоградщину тільки збільшується. Звісно, ми радо та гостинно приймаємо усіх, хто вимушений покидати свої домівки через війну, та маємо створити комфортні умови для усіх громадян, аби вони почували себе як удома. Тому це вже третє наше «знайомство» з будівельними компаніями, оскільки Кіровоградщина є однією із 16 регіонів України, де реалізовуватиметься програма Президента з будівництва житла для переселенців», – сказав Сергій Поліщук.

Заступник гендиректора ТДВ «Об’єднання Дніпроенергобудпром» Олег Марон розповів, що спільно із ПП «БМЗ Бетон» підготували до презентації 3 варіанти пропозицій до проєктів будівництва житла для переселенців як у Кропивницькому, так і в районних центрах.

«В усіх варіантах пропонуємо технологію швидкозбірних залізобетонних каркасів у будинках від 4 до 6 поверхів. У основі технології – тришарова комплексна утеплена панель, ми її проєктуємо та виробляємо», – акцентував Олег Марон.

Як додав керівник заводу «БМЗ Бетон» Володимир Коваленко, підприємство може виготовляти близько 20 тисяч квадратних метрів житла в місяць, а також паралельно з цим є можливість виробляти конструкції для промислових будівель, таких як котельні, помпові та електропідстанції. Також він зазначив, що підприємство може виступати як генпідрядником, так і субпідрядником у забудовника.

Проєктні пропозиції ТДВ «Об’єднання Дніпроенергобудпром» зі Світловодська і ПП «БМЗ Бетон» будівництва соціального житла з використанням технологій швидкого будівництва для внутрішньо переміщених осіб: