Пульс Exclusive
Різне

У Кропивницькій міській раді впроваджують електронний документообіг

У Кропивницькій міській раді електронний документообіг впроваджується через систему АСКОД. Ця система здійснює ефективне управління корпоративними інформаційними ресурсами, дозволяє швидко і прозоро організувати та автоматизувати управлінські процеси як в умовах централізованої, так і територіально-розподіленої організаційної структури. Її розробники працюють в цій сфері вже понад 30 років, а створений ними продукт автоматизує ділові процеси та підвищує ефективність повсякденної діяльності клієнтів, як серед підприємств, так і серед установ різного масштабу, різного галузевого профілю та різної форми власності.

Про це повідомили в прес-службі міськради.

Система АСКОД в міській раді працювала донедавна в тестовому режимі, а вже із 22 травня розпочнеться її дослідна експлуатація.

Протягом двох днів, 11 та 12 травня, в міській раді проходило навчання для відповідальних за впровадження та супровід електронного документообігу осіб.

– Впровадження електронного документообігу — це світова практика і ні в кого наразі не виникає навіть сумнівів у її доцільності. Немає й сумнівів у тому, що посадові особи міської ради успішної її опанують: якісно, і швидко, тим самим підтвердять і свій високий рівень професіоналізму, – наголошує керуюча справами міської ради Світлана Балакірєва.

Учасники навчання першого дня, а це понад 50 осіб, розглянули ключові питання організації електронного документообігу: реєстрацію документів, постановку їх на контроль, створення резолюцій, контроль за виконанням, виконання, погодження, ознайомлення, перевірку, підпис.

Навчання відбувалося у форматі живого діалогу, його учасники мали можливість ставити запитання та отримувати відповіді та наочні роз’яснення безпосередньо під час презентацій.