Пульс Exclusive
Різне

У Кропивницькому 117 випускників отримають золоті медалі

Для більшості кропивницьких шкіл навчальний рік завершився сьогодні, 31 травня. Як таких урочистостей у школах не було, зі зрозумілих причин, свято Останнього дзвоника проводили онлайн за форматом, який визначали самі навчальні заклади.

Про це інформує пульS із посиланням на пресслужбу Кропивницької міської ради.

“Цьогорічне завершення навчального року не схоже на попередні. Через повномасштабне вторгнення росії в Україну не всі учні мали змогу продовжувати навчання в своїх закладах, тому деякі діти завершують навчальний рік у різних форматах та умовах,” – зазначила начальниця управління освіти міської ради Лариса Костенко.

Лариса Костенко повідомила, що у Кропивницькому школу цього року закінчують 1357 випускників, серед них 117 золотих медалістів та 18 — срібних. Випускники отримають свої відзнаки за успіхи у навчанні і свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти 30 червня.

Посадовиця нагадала, що цього року учні та випускники були звільненні від ДПА та ЗНО.

Переведення учнів на наступний рік навчання здійснюється на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання учнів згідно з рішенням педагогічної ради закладу загальної середньої освіти.

А для вступу на перший курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра з медичних та ветеринарних спеціальностей) будуть використовувати результати національного мультипредметного тесту.

У новому навчальному році в місті функціонуватимуть 38 закладів освіти. До перших класів планують набрати 2385 учнів, а продовжать здобувати повну загальну середню освіту 1492 десятикласники.