Пульс Exclusive
Різне

У Кропивницькому бібліотека Чижевського запрошує на інтелектуальні ігри

Із моменту переїзду до Кропивницького Донецького державного університету внутрішніх справ його курсанти стали постійними відвідувачами заходів, які проводить бібліотека Чижевського.

Про це інформує пульS із посиланням на сайт Кропивницької міської ради.

Нещодавно вони взяли участь у брейн-ринзі, який проводив обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Звісно, присвячений він був фізичній культурі, спорту, а також історії та сучасності олімпійського руху.

Курсанти розділились на три команди з гучними назвами «Боксери», «Імпровізація» та «Мир» і жваво відповідали на запитання. Особливо цікавими були питання про історію і сучасність Олімпійських ігор. Напевне, усі знають девіз ігор, чому прапор білий і що то на ньому за п’ять різнокольорових кілець, хто був засновником сучасних Олімпійських ігор та в якому році вони відновились. Та не кожен відповість, коли вперше в Олімпійських іграх взяли участь жінки, як звали першу олімпійську чемпіонку сучасності або за що отримав лавровий вінок Піфагор. Щоб перемогти в інтелектуальній грі довелося постаратися.

Але це далеко не єдиний захід, які відвідали курсанти в бібліотеці Чижевського. Практичною і корисною в майбутньому їм буде інформація, яку вони отримали під час заходу в рамках проєкту “Інформаційна платформа з питань праці”. Розбиралися в тому, що таке конфлікт інтересів та способи його вирішення.