Пульс Exclusive
Різне

У Кропивницькому біля дитячої лікарні висадять сакури

У Кропивницькому біля дитячої лікарні висадять сакури.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив радник голови обласної ради, власник галереї “Єлисаветрад” Микола Цуканов.

16 квітня о 12-00  відбудеться знакова подія в житті нашого міста. У нас в гостях будуть представники найвідомішого розплідника рослин в Україні “ЕКО-КРАЇНА” .Вони приїдуть до нас не з порожніми руками. 30 дерев сакури, які благодійники дарують місту , символічно будуть посаджені на території обласної дитячої лікарні (головний лікар Василь Хорощак ) , як символ головного в нашому житті – здоров’я наших дітей. 30 дерев символізують 30-річчя Незалежності нашої країни. Організаторами даного проекту виступають кампанія “ЕКО КРАЇНА”, Благодійний фонд “Щаслива дитина – квітуча Україна”, а також Центр розвитку ніціональніх культур “Єдина родина”!” – написав Микола Цуканов

Свою діяльність розплідник ЕКО-КРАЇНА розпочав ще у 1975 році.На цей час висаджено більш ніж пів мільйона багаторічних рослин, а також 1,5 мільйони декоративних квітів та чагарників. Окрім робіт з озеленення розплідником «ЕКО-КРАЇНА» впроваджені ініціативи з поліпшення стану навколишнього середовища в Україні. Екологічна організація “Еко-країна”, вже тривалий час займається різними благодійними проєктами із озеленення територій.