Пульс Exclusive
Різне

У Кропивницькому хочуть відремонтувати дорогу на Вокзальній, проте Водоканал ставить свої вимоги

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович сьогодні, 8 лютого, на апаратній нараді повідомив про ініціативу проведення ремонтних робіт на вулиці Вокзальній, інформує пульS.

За його словами, ремонт Вокзальної можна буде здійснити завдяки участі міської ради в різних проектах і програмах, які передбачають фінансування з боку держави. Щонайменше 10% від загальної суми буде витрачено з бюджету Кропивницького.

Однак не все так просто.

Андрій Райкович заявив, що вкрай незадоволений політикою генерального директора обласного Водоканалу Романа Ілика. Причиною цього, зокрема, став лист керівників ОКВП «Дніпро-Кіровоград» міському голові Кропивницького, в якому Р. Ілик наголошує на необхідності виділення додаткових 20 мільйонів гривень на ремонт водоканалізаційних мереж.

“А він тоді навіщо? А створення обласного комунального підприємства – навіщо? Де міжнародний кредит? Що це за фокуси? Ми що, не можемо відремонтувати вулицю?» – прокоментував міський голова.

Держава, за словами Райковича, дає 50 мільйонів гривень на ремонт вищевказаної вулиці. Зараз Водоканал. ставить свої умови.

«Це не партнерство. Але я віддячу», – додав Андрій Райкович.