Пульс Exclusive
Різне

У Кропивницькому ліквідовують наслідки ракетного удару (ФОТО)

У Кропивницькому триває ліквідація наслідків ракетного удару російських агресорів. Комунальники обласного центру спрацювали оперативно.

За дорученням заступника міського голови Олександра Мосіна вони провели обстеження постраждалого від нальоту житлового будинку, здійснили прибирання та демонтаж ушкоджених конструкцій. Зафіксовані факти пошкодження вікон і у двох закладах освіти. Тут також тривають відновлювальні роботи.

– Внаслідок прильоту ракет постраждав п’ятиповерховий будинок, у п’яти під’їздах повністю вибите скло, у десяти квартирах повилітали вікна і балкони з рамами. Мешканці будинку кажуть, що стінами пішли тріщини, – повідомила очільниця ЖЕО №2 Світлана Ковальова. – Вчора працівники ЖЕО прибрали уламки скла і закрили віконні отвори плівкою. Сьогодні комісія комунального підприємства обійде кожну квартиру в будинку, щоб скласти акти ушкоджень і обрахувати збитки.

Скління вікон у під’їздах будинку ЖЕО зробить за власний кошт. За словами Світлани Ковальової, скло уже замовили, сподіваються за тиждень його отримають. На решту пошкоджень у будинку складуть відповідні акти.