Пульс Exclusive
Різне

У кропивницькому музеї Карпенка-Карого відбулася творча зустріч із майстринею Галиною Суржок

В літературно-меморіальному музеї І.К. Карпенка-Карого міста Кропивницького відбулася творча зустріч «До світла і краси» з членкинею обласного літературного об’єднання «Степ» імені Віктора Погрібного, народною майстринею з малярства, дизайну одягу, художньої вишивки, плетіння з лози та рукоділля, квітникаркою, волонтеркою Галиною Суржок.

Галина Григорівна народилася у Новому Бузі Миколаївської області. З відзнакою закінчила Гайворонське професійне училище та Олександрійський фаховий коледж культури і мистецтв. З 1995 року живе у Кропивницькому. Працювала в бібліотечній системі. Пише вірші, прозу. Твори публікувалися в обласних, всеукраїнських та міжнародних виданнях.

Героїня зустрічі розповіла про перші кроки у літературі, декламувала власні вірші. Очільниця літоб’єднання «Степ» Ольга Полевіна охарактеризувала творчий доробок Галини Суржок та зробила акценти на особливих моментах співпраці з нею, зокрема над спільною збіркою степівчан «Смертельний соль-дієз», до якої увійшло оповідання Галини «Сім кроків до життя».

Кілька років тому наша гостя захопилася малярством та живописом. Брала приватні уроки живопису в художника Володимира Волохова. Також навички малярства допомагала їй удосконалювати народна майстриня Наталія Федорова.

Художниця-аматорка – постійна учасниця Всеукраїнського конкурсу народного мистецтва «Кращий твір року». Представлені на конкурс картини потрапили до каталогу кращих робіт майстрів народного мистецтва України. Її твори експонуються на виставках «Країна майстрів», «Щирість та натхненність», «Квітневі почуття» в галереї «Єлисаветград».

В часи випробувань Галина Суржок волонтерить – випікає хліб та смаколики для переселенців.

Директорка музею Лариса Хосяінова подякувала літераторці і мисткині за чудову зустріч, подарувала ще одну квітку для її колекції, побажала нових творчих досягнень і мирного неба.