Пульс Exclusive
Різне

У Кропивницькому на час морозів облаштують пункти обігріву

У Кропивницькому передбачать на час різкого зниження температури у зимовий період облаштування тимчасових пунктів обігріву, де кожен містянин зможе зігрітися і отримати необхідну допомогу.

Відповідне завдання сьогодні, 20 грудня, під час щопонеділкової апаратної наради міський голова Андрій Райкович поставив перед спеціалістами відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення та управління охорони здоров’я, повідомили на сайті міськради.

Святий Миколай трохи снігу приніс, а далі прогнозують морози. Пункти обігріву на території міста повинні працювати. В них має бути стандартний набір: чай, бутерброд”, – наголосив Андрій Райкович. – Необхідно бути готовими до будь-яких ситуацій з погіршенням погодних умов.

З настанням холодів, люди, які за певних обставин залишились без притулку, ризикують замерзнути на вулиці. Саме для такої категорії населення, або для тих, хто просто замерз і хоче зігрітись, у місті щорічно створюється мережа пунктів обігріву, які розташовані при закладах охорони здоров’я, соціальних установах та при міських ЖЕО.