Пульс Exclusive
Різне

У Кропивницькому планують реалізувати три проєкти капремонтів доріг: в міськраді назвали вулиці

У нинішньому сезоні міська влада планує реалізувати три проєкти капітальних ремонтів доріг у Кропивницькому.

Про це повідомили в прес-службі Кропивницької міської ради.

Ідеться про комплексну реконструкцію, яка включає відновлення дорожнього покриття, облаштування тротуарів, велодоріжку, перильну огорожу, зелені насадження.

“Ці проєкти уже пройшли необхідну експертизу і згідно з ними капітально відремонтують вулицю Металургів, проспект Промисловий, вулиці Героїв України, Академіка Тамма, та завершать перехідні проєкти на вулицях Вокзальній і Василя Нікітіна”, – зазначають у міськраді.

Капітальні ремонти проводитимуться на умовах співфінансування з місцевого та державного бюджетів, сумарно на них необхідно близько 500 мільйонів гривень.

Ще 60 мільйонів гривень виділено з міського бюджету на утримання вулично-шляхової мережі міста на 2023 рік, з яких половина коштів передбачена на придбання необхідних матеріалів для поточних і ямкових ремонтів.

Щойно отримаємо фінансове підтвердження з державного бюджету, одразу приступимо до капітальних ремонтів визначених вулиць. Загалом робота спланована, у найближчі два тижні виконуватимемо першочергові поточні ремонти, якщо не завадить погода, – насамкінець додав Олександр Вергун.