Пульс Exclusive
Різне

У Кропивницькому попрощалися із загиблими на війні Героями

Сьогодні, 21 жовтня, кропивничани попрощалися із земляками – Героями, солдатами Олександром Кулаченковим та Олександром Кривоносом.

32-річний навідник аеромобільного взводу Олександр Кулаченков загинув 11 жовтня неподалік села Борозенського Херсонської області.

– Саша загинув від осколкового поранення голови. До лав ЗСУ він пішов зовсім недавно і ось ми вже прощаємося з ним. Світла йому пам’ять. Мав багато планів на майбутнє, займався спортом, був дуже добрим і товариським, – розповіла Ганна Фоміна, сестра загиблого Воїна.

42-річний водій механізованої роти Олександр Кривонос був старшим сином в багатодітній родині. Загинув 13 жовтня у Волновахському районі Донецької області.

– Нас було п’ятеро і всі хлопці. Світла, хороша людина, Воїн, який залишився вірним присязі. Був учасником АТО, після демобілізації працював у Києві будівельником, – ділиться спогадами брат Олександра Кривоноса Володимир. – До воєнкомату пішов у перші дні війни, служив у славетній бригаді імені Чорних Запорожців. Попри поранення, щоразу повертався в стрій. Останнім спільним нашим святом був День Незалежності України. Він дуже хотів, аби ми також разом відсвяткували Перемогу, але не судилося.

На Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища панахиду за загиблими відслужив єпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк.

– Сьогодні російські агресори вбивають і калічать українців, маючи намір знищити всіх нас. Тому маємо велику повагу й висловлюємо подяку тим, хто подолав страх смерті, проявив жертовну любов до своїх рідних і своєї землі й пішов на передову, щоб зупинити навалу цих безумців. Наші Воїни віддають життя, щоб жити могли всі ми, – з такими словами звернувся він до учасників жалобної церемонії.