Пульс Exclusive
Різне

У Кропивницькому попрощалися із загиблими на війні Героями

Сьогодні, 12 травня, в Кропивницькому провели у засвіти земляків, які стали до бою з російськими загарбниками, були вірними присязі й до кінця виконали обов’язок мужності й честі.

42-річний старший сержант, командир стрілецького відділення Віталій Бондур помер 05 травня у лікарні Миколаєва. Отримані в бою украй важкі поранення не дали йому шансу на життя.

«Відповідальний, щедрий, добрий до людей, великий труженик з золотими руками. До війни ремонтував людям квартири. Свого часу пройшов АТО, був у резерві. Просто дуже хороший чоловік, якого втратили всі ми, наша країна», – розповідають друзі й знайомі Віталія Бондура.

Солдату Володимиру Мельніченку у березні виповнилося 20 років. Старший навідник мінометної батареї загинув 23 квітня в районі Бахмута. Ще одне безжально обірване війною молоде життя.

«Один із найкращих наших учнів, хороший товариш, користувався авторитетом серед однокласників. Чудово знав математику. Дуже любив свою родину. Наскільки нам відомо, він разом із друзями пішов на війну добровольцем. Служив оператором дронів. Величезне горе для сім’ї, для всіх, хто його знав. За такими хлопцями майбутнє України, а росія намагається це майбутнє забрати», – діляться спогадами вчителі Володимира.

43-річний гранатометник Віталій Гаморя загинув від рук російських окупантів 04 травня під Богданівкою Бахмутського району.

«Ми з ним разом працювали на приватному підприємстві. Він був у нас комірником. Воювати пішов у перші дні повномасштабного вторгнення, майже не роздумуючи. Був патріотом не на словах, а на ділі», – розповідають колеги загиблого Героя.

Лише 25 років судилося прожити солдату Дмитру Бушанському. Його молоде, повне сил і прагнень серце, перестало битися 06 травня під Бахмутом.

«Мій син був контрактником, сапером. Воював за Україну, як і я зараз воюю. Я кацапам цього ніколи не пробачу, рватиму цю погань зубами», – каже батько загиблого Воїна.

Вічний спочинок Герої знайшли на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища. Панахиду відслужив архієпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк.

Джерело: Кропивницька міська рада.