Пульс Exclusive
Різне

У Кропивницькому попрощалися з п’ятьма захисниками України

Сьогодні, 19 травня, Кропивницький знову в жалобі за загиблими від рук російських загарбників земляками. Про це інформує пульS із посиланням на пресслужбу Кропивницької міської ради.

На Алеї Слави Далеко-Східного кладовища рідні, друзі, земляки, бойові побратими попрощалися з воїнами-Героями: солдатами Юрієм Євенком, Олександром Гордієнком і Василем Пугачем, старшиною Віталієм Кулішем та головним сержантом Артемом Кожухарем.

Стрілець-снайпер Юрій Євенко загинув 05 травня неподалік Великої Новосілки Донецької області від кульового поранення, а солдат резерву запасної роти Олександр Гордієнко 21 квітня теж на Донеччині отримав несумісні з життям поранення внаслідок артилерійського обстрілу українських позицій в районі Новобахмутівки.

Гранатометник Василь Пугач загинув від ран 09 травня під час ворожого мінометного обстрілу, 13 травня смертельне поранення отримав і оператор розрахунку ППРК “Стугна-П” Віталій Куліш, а серце бійця механізованої роти Артема Кожухаря перестало битися 11 травня. Українські воїни полягли в боях за Луганщину.

Панахиду за загиблими відслужив єпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк.