Пульс Exclusive
Різне

У Кропивницькому попрощалися з Воїнами, які віддали життя в боях з російськими окупантами

Вчора, 3 січня, на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища кропивничани провести у засвіти земляків – Героїв: солдата Олексія Ляпала, рядового Владислава Громаду та молодшого сержанта Івана Конівщинського.

– Брат був справжнім патріотом України. Коли отримав повістку, навіть не думав уникати призову. Пройшов навчання, воював на передовій, останнього разу ми бачилися, коли Олексій приїздив у відпустку. Був безстрашною людиною, загинув в бою. Ми з ним близнюки, мали дуже тісний зв’язок, зараз у мене в душі порожньо, лише невгамовний біль, – крізь сльози промовляє Леонід Ляпало.

38-річний гранатометник парашутно-десантної роти Олексій Ляпало загинув 25 грудня на Луганщині, у Сіверськодонецькому районі.

Водій стрілецького відділення, 46-річний воїн Владислав Громада свій останній бій провів 22 грудня на позиції в pайоні Бахмута Донецької області.

– Золота людина, трудяга. Свого часу працював на машинобудівному заводі. Пішов добровольцем. Був самотнім, я — це майже вся його родина, дуже тяжко без нього, – ділиться болем племінниця загиблого Ірина Макогон.

Серце 58-річного старшого водія мінометного взводу Івана Конівщинського зупинилося 18 листопада під час виконання бойового завдання.

– Ми мешкали на одній вулиці, зовсім поряд. Гостинний, трудящий, добрий господар, сім’янин. Просто хороша людина. Це велика втрата для нас, для родини, друзів, – розповідає його сусід, кропивничанин В’ячеслав Меншиков.

У вічну путь Героїв провели рідні, друзі, бойові побратими. Панахиду відслужив єпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк.