Пульс Exclusive
Різне

У Кропивницькому працює Координаційної ради з питань розвитку підприємництва

Одним із важливим пріоритетів діяльності Уряду України у 2024 році є державна фінансова підтримка бізнесу, який створює робочі місця, здійснює виробництво продукції і товарів, забезпечує сплату податків.

У Державному бюджеті України на 2024 рік передбачено значний фінансовий ресурс – понад 3,5 мільярда гривень на надання мікрогрантів для бізнесу по програмі Є-робота. Основна мета – створення додаткових робочих місць, збільшення надходжень до бюджету.

Про це йшлося на засіданні Координаційної ради з питань розвитку підприємництва, що відбулося 10 листопада у приміщенні Центру підтримки підприємництва Кропивницької міської ради.

Члени Координаційної ради розглянули такі проєкти:

  • програму розвитку малого і середнього підприємництва у Кропивницькій міській територіальній громаді на 2024-2026 роки;
  • програму формування позитивного міжнародного та інвестиційного іміджу Кропивницької міської територіальної громади на 2024-2026 роки;
  • комплексну програму сприяння зайнятості населення, поліпшення стану безпеки й умов праці на території Кропивницької міської територіальної громади на 2024-2026 роки.

До обговорення проєктів програм долучилися заступник начальника управління з мікро-, малого та середнього бізнесу філії обласного управління АТ “Ощадбанк” Валерій Тищенко та начальник управління обласного центру зайнятості Тетяна Кеслер.

Проєкти цих програм підтримали та рекомендували внести на розгляд виконавчого комітету і депутатських комісій.

Під час засідання Координаційної ради також розглянули заяву ФОП О.В.Рябовол на часткову компенсацію відсотків за кредитами, які вона отримала в банківських установах на реалізацію інвестиційного проєкту “Закупівля обладнання для ведення діяльності в кафе “Візаві”.

Члени Координаційної ради підтримали виділення коштів за рахунок Програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2021-2023 роки, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитом ФОП Рябовол О.В.

До відома: надходження єдиного податку від суб’єктів господарювання міської територіальної громади за січень-вересень 2023 року становить понад 334,0 мільйони гривень, що на 119,5 мільйона гривень або 55,8% більше ніж за січень-вересень 2022 року.