Пульс Exclusive
Різне

У Кропивницькому презентують документальний фільм

У Кропивницькому відбудеться демонстрація документального фільму «Розірви коло» в кінотеатрі «Портал» 0 грудня. Стрічка розповідає про життєвий шлях постраждалих від домашнього насильства. Початок сеансу – о 18.30. Вхід вільний.

Про це повідомили у прес-службі Кропивницької міської ради.

Як повідомили в управлінні молоді та спорту міської ради, фільм знято за підтримки Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) у межах реалізації проєкту EMBRACE з протидії та запобігання гендерно зумовленому насильству за підтримки уряду Великої Британії.

Головні героїні стрічки — дві жінки різного віку, кожна з яких змінює своє життя, виходячи з кола насильства. Авторкою ідеї фільму є почесна амбасадорка UNFPA Україна Маша Єфросініна

Зняла фільм одна з найяскравіших молодих режисерок країни – Єлизавета Сміт. Продюсеркою стрічки виступила Ольга Бесхмельниціна.

Її професійна кар’єра у продюсуванні триває вже близько 10 років. Серед найвідоміших фільмів, з якими працювала Ольга — «Стоп-Земля» Катерини Горностай («Кришталевий Ведмідь» на Берлінале у 2021 році), документальний фільм «Земля Івана» Андрія Лисецького (у 2021 році здобу головний приз конкурсу DOCU/УКРАЇНА 18-го Міжнародного фестивалю про права людини Docudays UA, переможець Національного конкурсу Кінофестивалю Kharkiv MeetDocs).

Показ відбувається в межах інформаційної кампанії «Розірви коло» – частини масштабної програми UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення із протидії та запобігання домашнього і гендерно зумовленого насильства в Україні. Проєкт спрямований на посилення ролі міст у розбудові стійких механізмів захисту та надання допомоги постраждалим від домашнього насильства.