Пульс Exclusive
Різне

У Кропивницькому презентували виставку картин китайського художника (ФОТО)

Сьогодні, 30 липня, в Музеї мистецтв відбулася презентація виставки робіт китайського художника Лю Хаотяня «Доба супокою».

Так, на виставці предсталено 25 картин у жанрах натюрморту та портрету.

Назва виставки – це “Доба супокою”. Тоді, коли нас закрили на карантин, Лю Хаотян знаходився вдома і не знав чим себе зайняти. Потім він зрозумів, що не треба далеко йти і щось шукати, а можна фіксувати те, що він бачить. Супокій – це той стан, коли ми були на карантині і все залишалося стабільно. Це він і хотів передати своїми картинами”, – розповідає дівчина художника Ольга.

Відомо, що це перша персональна виставка Лю Хаотяня в Україні.

Довідково:

Лю Хаотянь народився у місті Тайюані у провінції Шансі. Йому 26 років. Навчався у Китайській академії мистецтв, у Пекінській академії живопису та у Львівській національній академії мистецтв.

Сучасний, перспективний, молодий та амбіційний художник-реаліст, аспірант за спеціальністю образотворче мистецтво, який працює у напрямку створення робіт станкового образного олійного живопису та проводить наукову роботу у сфері реставрації олійних живописних полотен.

Шлях його проходив через Францію, Німеччину, Україну, Італію, Польщу, Південну Корею, Австрію, Бельгію, Швейцарію, Угорщину та інші країни.

У Китаї було проведено 3 персональні виставки:

  • 2019 “Between the Close and the Same” -798, «Joint Art Center», Пекін.
  • 2017 “Flashy Dreams” – 798 Simcere Gallery, Пекін
  • 2013 «You Hua-Liu» – Чанчунь.