Пульс Exclusive
Різне

У Кропивницькому провели атестацію з Таеквон-до ІТФ та нагородили кращих спортсменів року (ВІДЕО)

Вчора, 26 грудня, у Кропивницькому на базі дитячо-юнацького клубу “Надія” юні таеквондисти пройшли атестатацію з Таеквон-до ІТФ (International Taekwon-do Federation) й здобули кольорові та чорні пояси. Про це пульS повідомили організатори заходу.

В рамках атестації кропивницькі таеквондисти ставали в спаринг, виконували формальні вправи й проходили силовий тест. Понад півсотні спортсменів отримали новий пояс і підвищили свою кваліфікацію.

“Передусім, супердисципліна й супермотивація наявні в цьому виді спорту. І діти, і батьки розуміють завдання і з задоволенням їх виконують”, – зазначає очільник управління молоді та спорту Кропивницької міськради Вячеслав Гурський.

Екзаменатором виступив майстер IV (4) дан, міжнародний інструктор, заслужений тренер України Ігор Зюнзя.

Наприкінці організатори підвели підсумки виступів у 2021-му році, а кращі спортсмени отримали нагороди.

Із привітаннями в ДЮК “Надія” завітали начальник управління молоді та спорту Кропивницької міської ради Вячеслав Гурський, заступниця очільника управління Катерина Черкасська та директор КП “КДЮСШ №2” Віталій Пархоменко.

“Дякуємо нашим вихованцям і вітаємо їх зі здобутими перемогами.Здоров’я, наснаги й добробуту молодим спортсменам та їх батькам”, – звернулась до присутніх Катерина Черкасська.

За словами директора КП “КДЮСШ №2” Віталія Пархоменко, вихованці ДЮСШ неодноразово ставали призерами чемпіонату України, чемпіонату Європи, отримували відзнаки й спеціальні стипендії.

БІЛЬШЕ У ВІДЕО: