Пульс Exclusive
Різне

У Кропивницькому провели змагання з художньої гімнастики (ФОТО)

У Кропивницькому з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей на базі спортивного комплексу «Енерго-Спорт» відбулася першість КДЮСШ №3 з гімнастики художньої.

У змаганнях, організованих за співпраці управління молоді та спорту Кропивницької міської ради, обласної федерації гімнастики художньої та відділення НОК України в Кіровоградській області, взяли участь 147 гімнасток різних вікових категорій. Зважаючи на вимоги воєнного стану, з метою забезпечення безпеки спортсменів та тренерів захід проводився у кілька етапів, розмежованих в часі.

Учасників спортивного свята привітав начальник управління молоді та спорту Кропивницької міської ради В’ячеслав Гурський і побажав дітям, їхнім батькам і наставникам якнайшвидше повернутися до мирного життя, вручив посвідчення про присвоєння спортивних розрядів за підсумками навчального року. Ще сім випускниць КДЮСШ №3 отримали під час спортивного свята свідоцтва про закінчення дитячо-юнацької спортивної школи, це: Дар’я Григор’єва, Марія Лавриненко, Єва Кишлян, Олександра Просандєєва, Марія Ігнатова, Анна Савченко, Дарина Пристінська.

У змагальній програмі гімнастки розіграли 80 комплектів нагород. Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями і дипломами від організаторів.

Тренують кропивницьких гімнасток Людмила Виноградова, Світлана Худякова, Наталія Горбань.