Пульс Exclusive
Різне

У Кропивницькому розширюється мережа Пунктів незламності – міськрада

У Кропивницькому розширюється мережа Пунктів незламності. Тепер в обласному центрі готові відчинили свої двері для містян після тривалого відключення обласного центру від енергопостачання 16 місць обігріву.

Про це повідомили в прес-службі Кропивницької міської ради.

Це відзначив заступник міського голови Олександр Мосін під час апаратної наради сьогодні, 28 грудня.

Додатково відкрито ще три Пункти незламності:

Комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання І-ІІІ ступенів «Мрія» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» (Євгена Тельнова, 45);

– Комунальний заклад «Великобалківська гімназія Кропивницької міської ради» (Новгородська, 41);

– Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 42 «Ювілейний» комбінованого типу (Олени Теліги, 77).

– Вони обладнані у повній відповідності до визначених умов функціонування Пунктів незламності, – повідомив Олександр Мосін. – Триває оснащення усім необхідним для функціонування пунктів обігріву ще чотирьох закладів освіти та трьох соціальних закладів.

Секретар міської ради Олег Колюка, у свою чергу, звернув увагу, що всі Пункти незламності у Кропивницькому будуть готові прийняти містян, у разі необхідності, у новорічну ніч та під час всіх зимових свят.

Прошу відповідальних осіб в усіх міських пунктах обігріву забезпечити на цей період цілодобове чергування та готовність за сигналом відчинити двері Пунктів незламності, – наголосив Олег Колюка.