Пульс Exclusive
Різне

У Кропивницькому стартувала робота зі створення Офісів розвитку мікрорайонів – міськрада

У Кропивницькому дано старт створенню Офісів розвитку мікрорайонів обласного центру. Вчора, 21 грудня, під головуванням секретаря міської ради Олега Колюка відбулася робоча нарада, учасники якої обговорили питання матеріального забезпечення таких офісів та формат їхньої роботи, ідеться на сайті міськради.

Відкриття офісів мікрорайонів у Кропивницькому здійснюється за ініціативи міського голови Андрія Райковича і є одним із завдань реалізації його програми “10 пріоритетів розвитку міста”. Вони стануть платформою для комунікації квартальних комітетів, соціальних служб, представників поліції та депутатів міської ради з містянами. Тут також надаватимуться адміністративні і консультаційні послуги, збиратиметься та аналізуватиметься інформація щодо наявної на територіях проблематики, – відзначив під час обговорення Олег Колюка.

Участь у нараді взяли голови Подільської та Фортечної районних у місті Кропивницькому рад Володимир Стецюк і Віктор Закаблуковський, начальник управління комунальної власності та приватизації Алла Пасенко, начальник відділу комунікацій з громадськістю міської ради Оксана Горбенко.