Пульс Exclusive
Різне

У Кропивницькому створять комісію з питань виплати компенсації за знищені внаслідок війни об’єкти нерухомості

У Кропивницькому буде створена комісія з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України. Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет Кропивницької міської ради на своєму засіданні у вівторок, 12 вересня.

На комісію покладені функції з розгляду питань надання компенсації за пошкоджену внаслідок війни нерухомість.

Як повідомила начальниця юридичного управління Марина Смаглюк, кандидатури в члени комісії можна надавати упродовж п’яти днів. До складу комісії увійдуть представники виконавчих органів міської ради та представник громадськості міста. Прийом та реєстрацію заяв кандидатури від громадськості здійснюватиме управління діловодства та контролю Кропивницької міської ради за черговістю надходження.

Цього дня члени виконкому під головуванням секретаря міської ради Олега Колюки затвердили план заходів щодо складання проєкту бюджету Кропивницької міської територіальної громади на 2024 рік та погодили необхідні зміни до міського бюджету на 2023 рік.

Виконком також підтримав проєкти рішення міської ради про перейменування вулиць і провулків Кропивницького та про реорганізацію закладів охорони здоров’я – лікарні швидкої медичної допомоги і міського пологового будинку і прийняв низку рішень у сферах економіки, містобудування та архітектури і спрямованих на забезпечення соціального захисту та житлових прав і прав дітей у Кропивницькому.

Джерело: Кропивницька міська рада.