Пульс Exclusive
Різне

У Кропивницькому суд зняв арешт із 21 кімнати гуртожитку по проспекту Університетському

Судовим рішенням знято арешт на майно 21 кімнати у гуртожитку по проспекту Університетському, 21 у Кропивницькому.

Про це інформує пульS із посиланням на сайт Кропивницької міської ради.

Це вагомий результат, справжня маленька перемога у нашій непростій спільній роботі із мешканцями гуртожитку по проспекту Університетському, 21 у відстоюванні їхніх житлових прав. Усього в гуртожитку 42 кімнати, мешканці яких свого часу звернулися до суду з проханням накласти арешт на приміщення, щоб їх не продали без волі людей. І от сьогодні, коли громадськість за підтримки міської влади домоглася, щоб така загроза минула, за рішенням суду з 21 кімнати цей арешт знято. А це означає, що люди відтепер зможуть отримати ордери на власне житло. Враховуючи воєнний стан не всі мешканці гуртожитку змогли зібрати необхідні документи для розблокування своїх квартир. Але юридичне управління міської ради знову готує подання до суду іще по 10 таких кімнатах, де діє арешт на майно. Робота триває, ми діємо в інтересах людей виключно в рамках закону і поетапно,” – наголосила керуюча справами міської ради Світлана Балакірєва, яка також очолює громадську комісію з житлових питань.

Під час сьогоднішнього засідання комісії з житлових питань її члени розглянули чотири заяви від мешканців гуртожитку по проспекту Університетському, по двох із них погодили видачу ордерів, по одній довелося відтермінувати надання ордерів у зв’язку з тим, що за рішенням суду на житлові приміщення в яких вони проживають накладені обтяження у вигляді арешту на кімнати. Ситуація по іще одній кімнаті ускладнюється тим, що в кімнаті зареєстровано сторонню особу іще з 1998 року — лише за рішенням суду людину, яка не проживає в кімнаті, можна буде виселити.

Що стосується взяття на облік для отримання тимчасового житла для вимушених переселенців, то за минулий тиждень до міської ради надійшло 24 заяви від родин ВПО. Відповідно до поданих заяв та документів, члени комісії рекомендували виконавчому комітету міської ради взяти на облік усі ці родини.

Як повідомив начальник відділу обліку житла міської ради Валерій Пількін, за рішенням виконавчого комітету на облік уже взято 288 родин, найбільше із Донецької, Луганської, Херсонської та Харківської областей.