Пульс Exclusive
Різне

У Кропивницькому триває ремонт транспортних магістралей

Погодні умови ще дають можливість у Кропивницькому, попри дощі, здійснювати ремонт транспортних магістралей міста. Тривають роботи з облаштування тротуарів, з’їздів з них і встановлення бордюрних каменів по вулицях Академіка Тамма та Героїв України. Дорожники тут продовжують мостити тротуарну плитку.

Як повідомили в головному управлінні ЖКГ міської ради, поточний ремонт виконується також по вулицях Автолюбителів і Першій виставковій – це магістралі з інтенсивним рухом вантажного транспорту у Кропивницькому. По завершенню робіт підрядник перебазується на вулицю Преображенську.

До кінця тижня мають бути укладені угоди з підрядником на ремонт вулиці Євгена Тельнова – тендерні процедури тут на стадії завершення.

Ремонтні бригади КП «Універсал 2005» виконували дорожньо – ремонтні роботи у Кропивницькому тільки з використанням установки УЯР. Впродовж останнього тижня, відповідно до затвердженого плану робіт, дорожня техніка КП «Універсал 2005» ліквідовувала ямковість на проїжджій частині Бобринецького шляху.

Значна увага в період листопаду і дощів приділялася очищено зливосточних колодязів і лотків: перехрестя вулиць Велика Перспективна –Тараса Карпи, вулиця Юрія Коваленка. Заміна зливосточних решіток виконана по вулицях Велика Перспективна, Квітнева, 12.

Прибирання сміття на зливосточних решітках здійснювалося по всьому місту.