Пульс Exclusive
Різне

У Кропивницькому управління містобудування поновить видачу паспорт-прив’язок під МАФи. Їх обіцяють впорядкувати

Сьогодні, 11 травня, на засіданні виконавчого комітету було затверджено текстові та графічні матеріали «Внесення змін до комплексної схеми розміщення та архітектурних типів тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності».

За словами в.о. начальника управління архітектури Ірини Мартинової, Департаментом економіки вже розробляється відповідний регуляторний акт. Відтепер її управління відновить (після мораторію) видачу паспорт-прив’язок для малих архітектурних форм (МАФів).

Ірина Мартинова заявила, що прийняття даного документа “сприятиме приведенню до відповідності тимчасових споруд естетичному зовнішньому вигляду в умовах сучасного міста“.

“Це призведе до усунення перенасиченості малими архітектурними формами й до прозорого регулювання їх розміщення за єдиними принципами і правилами”, – повідомила Ірина Мартинова.

Відзначимо, що певний час підприємці в Кропивницькому не могли законно встановлювати малі об’єкти торгівлі (хоч і платили за оренду землі). В управлінні містобудування та архітектури Кропивницького міськради посилалися на відсутність змін (текстові та графічні матеріали) в «Комплексній схемі».

Графічні матеріали в “Комплексній схемі”, які затвердили члени виконкому, будуть являти собою вимоги до розміщення малих архітектурних форм, що, на думку управління архітектури, допоможе їх впорядкувати.

Текстові та графічні матеріали повинні будуть опублікувати на сайті міської ради.

Рішення підтримали одноголосно.