Пульс Exclusive
Різне

У Кропивницькому відбудеться благодійний концерт на підтримку ЗСУ

Кропивничан запрошують на благодійний концерт «В майбутнє під звуки гармат» культового кропивницького рок-гурту «Проти течії». Концерт відбудеться в приміщенні Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім..Є. Маланюка.

Початок: 27 травня о 16.00.

Організаторами заходу виступили рок-гурт «Проти течії», Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка, ГО «Сила. Істина. Честь».

Усі зібрані, під час концерту, кошти будуть передані громадській ініціативі «Армія SOS» на придбання квадрокоптера.

“Запрошуємо усіх небайдужих українців, які цінують якісну, авторську, патріотичну музику та мають бажання підтримати наших хлопців на Передовій відвідати концерт. Невимушене спілкування під чудову музику гарантовано! Вхід вільний”, – зазначають в бібліотеці.

ДОВІДКОВО.

“ПРОТИ ТЕЧІЇ” – український рок-гурт із м. Кропивницький, засновано у грудні 2011 року, позиціонуює себе у жанрі: хард-фолк, панк-рок, патріотичний рок. Гурт не грає заради нагород, дипломів та грамот, найкраща і найцінніша нагорода для них, це підтримка його прихильників але в наявності багато подяк за свою творчість і самобутність, а також, диплом 2-го ступеня в обласному відбірковому конкурсі фестивалю “Червона Рута” пройшов у фінал на який, нажаль, не зміг поїхати із-за зміни складу саме під час його проведення.