Пульс Exclusive
Різне

У Кропивницькому відкрилася фотовиставка бійця тероборони “Залізне ТРО” (ФОТО)

У волонтерському центрі “Krop:hub” Кропивницького відкрилася виставка фоторобіт кропивничанина, стрільця 2-ї роти 121 бригади територіальної оборони, солдата із позивним “Фотограф” Юрія Чорнолуцького.

Втілити в життя фотороботи і організувати виставку допомогли волонтери центру “Krop:hub” та заступниця начальника ОВА, депутатка міської ради Катерина Колтунова.

На світлинах, представлених глядачу, зафіксовані літні спогади автора між Сєвєром і Лисичанськом, обличчя побратимів, очі друзів, багатьох із яких уже немає.

– Коли пішов на війну, хвилювався, щоб вона мене не змінила. Відраду знайшов у фотографії, – розповів Юрій Чорнолуцький.

«Залізне ТрО» — це про світ очима захисника України, який знаходиться в окопі на нулі: Луганщина, село Борівське, живі сили ворога на лінії фронту перевищують кількістю в рази. Відчуття найрізноманітніших емоцій, але тільки не відчаю. Кожна світлина розповідає про війну сьогодення. Це те, що бачать наші захисники щодня, які емоції вони відчувають, що переживають.

– Ці фотографії демонструють нам, що війна — це не тільки горе і сльози. Війна — це мужність і сила наших воїнів, це патріотизм і віра у перемогу. Саме перемогою світяться очі захисників на світлинах. Ці світлини піднімають дух кожного, хто їх бачить, – зазначила Катерина Колтунова.

На виставці глядачі мали змогу не тільки роздивитися фотороботи Юрія Чорнолуцького, а й придбати світлини на аукціоні. Всі кошти за продані картини волонтери передадуть на підтримку ЗСУ.

Виставка триватиме до 27 січня. Усі охочі можуть подивитися і підтримати українських захисників.