Пульс Exclusive
Різне

У Кропивницькому відзначили День добровольця (ФОТО)

Сьогодні, 14 березня, в актовій залі Кіровоградської обласної філармонії відбувся захід з нагоди Дня добровольця. Висловити свою повагу, шану і подяку бійцям та волонтерам прийшли також представники обласної держадміністрації, обласної ради, інформує пульS.

Зокрема, глава Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга зазначив, що саме добровольчий рух на початку військових дій на сході країни допоміг зупинити плани агресора. Голова Кіровоградської ОДА Андрій Назаренко також виступив з промовою, після чого перейшли до нагородження військових.

Єпископ Кропивницький і Голованівський Марк акцентував увагу на силі духу добровольців і, звичайно ж, побажав миру в нашій країні. Після перемоги.

Командир 12-го територіального загону УДА в Кропивницького Ігор Козуб ініціював показ фільму “Поєднані” за участю Дмитра Яроша, а також нагородив одного з бійців УДА.

У свою чергу, начальник Управління молоді та спорту Кіровоградської ОДА Ірина Глобенко нагородила волонтерів за вагомий внесок у формування державної політики в сфері національно-патріотичного виховання молоді, сприяння розвитку громадянського суспільства, зміцнення національної єдності, консолідації українського суспільства.

Зокрема, подякою відзначили кропивницького бізнесмена, громадського діяча Олександра Крившенка, який тільки протягом 2019-2020 років передав на фронт декілька нових автоматів АК-47, забезпечив ремонт безпілотника, придбав для солдатів нове стрілкове обладнання, а також систематично надає допомогу при відправленні гуманітарної допомоги на фронт.

Далі фоторепортаж: