Пульс Exclusive
Різне

У Кропивницькому викрили чергову підпільну порностудію

Цього разу  інтернет-порностудії облаштували в орендованому офісному приміщенні в одному із мікрорайонів міста. Протиправну діяльність організували  двоє кропивничан.

До протиправної діяльності залучили близько десяти дівчат-моделей  віком від 18 до 25 років. Порномоделі у режимі онлайн спілкувалися з клієнтами і транслювали відео порнографічного характеру, орієнтуючись на побажання клієнта.

Наразі в офісному приміщенні, де функціонували порностудії, проведено низку санкціонованих обшуків у ході яких вилучено комп’ютерну техніку, фото та відеотехніку, пристосування для задоволення сексуальних та еротичних потреб, чорнові записи, банківські картки та флеш-накопичувачі.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 301 (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) Кримінального кодексу України.

Встановлюються усі обставини кримінальної події. Вирішується питання повідомлення про підозру особам, причетним до скоєння вказаного кримінального правопорушення.Триває слідство.