Пульс Exclusive
Різне

У Кропивницькому вивчали тенденції забезпечення гендерного балансу в умовах Євроінтеграції

Депутатка Кропивницької міської ради, заступниця начальника ОВА Катерина Колтунова взяла участь у роботі форуму «Сучасні тенденції забезпечення гендерного балансу в умовах Євроінтеграції», який відбувся у приміщенні Донецького державного університету внутрішніх справ, що у Кропивницькому.

Головними питаннями порядку денного форуму стали ратифікація Стамбульської конвенції, протидія дискримінації за гендерною ознакою, а також гендерна рівність в Україні в контексті євроінтеграційних прагнень.

Форум провели в онлайн та офлайн-форматі. Учасники обговорили роль жінок і громадських організацій в розбудові громадянського суспільства в Україні, інституалізацію гендерної освіти як одного із чинників формування гендерно чутливого середовища та інші питання розбудови гендерно-збалансованого суспільства.

– Формування гендерного світогляду через систему освіти та просвіти набуває в умовах воєнного стану особливого значення. Повномасштабна війна показала, що для стійкості та подальшої повоєнної відбудови й розвитку України потрібна однакова залученість як жінок, так і чоловіків у всіх сферах життя, – відзначив у своєму вступному слові декан факультету права, управління та економічної безпеки ДУВС Олександр Куракін.

Серед спікерів форуму також начальник управління молоді та спорту Кропивницької міської ради В’ячеслав Гурський.

Джерело: https://dnuvs.ukr.education