Пульс Exclusive
Різне

У Кропивницькому з’явиться коворкінг-простір для дітей військовослужбовців

Колектив інклюзивно-ресурсного центру №3 разом із директором закладу Юрієм Вороновим підготували проєкт коворкінг-простору для дітей наших захисників – “ІРЦинка”.

Проєкт передбачає заняття з психологами і логопедами, заняття спортом та рухливі ігри із вчителями-реабілітологами, дослідження навколишнього світу, практичне знайомство з кулінарією тощо.

– Все необхідне для занять у центрі є, наприклад, сенсорна кімната; кімната, де можна готувати їжу і сервірувати стіл. Ми плануємо організувати різні локації, враховуючи інтереси дітей. Одна така локація може прийняти групу діток до 10 осіб, – розповідає директор ІРЦ Юрій Воронов.

На першому етапі реалізації проєкту планують залучити дошкільнят. Відтак, у дитячі садочки міста уже розіслали усю необхідну інформацію для батьків, з інструкціями як пройти опитування, щоб стати учасниками коворкінг-простору.

Зустрічі відбуватимуться двічі на тиждень, тривалість комплексного заняття — одна година. Скільки дітей буде охоплено Юрій Воронов наразі не готовий сказати, але точно переконаний, що проєкт буде довготривалим, до того ж ця ініціатива перша в місті.

– Всі стараються максимально охопити увагою діток внутрішньо переміщених осіб. І наш центр також залучений до роботи із дітьми ВПО. Однак одна розмова із батьком-військовослужбовцем, який був тут у нас в центрі під час своєї відпустки, і те, як він захоплено говорив про роботу центру і стала поштовхом для виникнення такої ідеї. Створити коворкінг-простір для розвитку та відпочинку дітей саме військовослужбовців, – поділився історією виникнення цієї ініціативи Юрій Воронов.

Возможно, это изображение 13 человек, ребенок, люди сидят и в помещении