Пульс Exclusive
Різне

У Кропивницькому з оркестром відкрили відремонтовану вулицю Вокзальну (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні, 17 вересня, у Кропивницькому відкрили рух транспорту по відремонтованій вулиці Вокзальній та презентували нові комунальні автобуси.

До урочистостей долучилися представники міської влади, депутати, а також містяни. Відкриття об’єкту супроводжував оркестр.

“Я вдячний державі, Кабінету Міністрів, за те, що вони долучилися до фінансування важливих об’єктів. Без державної підтримки, збудувати такого класу дорогу надзвичайно складно.Ми і так її будували по схемі поточного ремонту. Тут зроблена велика робота – це підземна частина, повністю замінена магістраль водопостачання та водовідведення. Це дуже важливо, адже дорога не буде розриватися для проведення ремонтних робіт”, – зазначив міський голова Андрій Райкович.

Після цього працівників дорожньої галузі та машиністів нагородили подяками міської ради та виконавчого комітету Кропивницького.

Відомо, що роботи проводили представники ТОВ ДС “ПРОМ ГРУП”, загальна вартість – 73 млн. грн. Наступного року планують відремонтувати на вулиці Вокзальній тротуарну частину з велодоріжками.

Крім того, десять сучасних автобусів отримало КП “Електротранс”, які на прохання кропивничан підсилять транспортне сполучення зі Старою Балашівкою, Никанорівкою, Кущівкою та Салганними Пісками.