Пульс Exclusive
Різне

У Кропивницькому запрацював соціальний гуртожиток для внутрішньо переміщених осіб (ФОТО)

На 99-й день війни в обласному центрі запрацював соціальний гуртожиток для внутрішньо переміщених осіб.

Він розрахований на 130 людей. Частину місць вже заселили.

Я спочатку жив у 48-му садочку, а вчора переїхав з батьками сюди, – ділиться емоціями дев’ятирічний харків’янин Дмитро. – Мені тут дуже сподобалось, тут затишно, є іграшки, а головне – в сусідніх кімнатах оселились мої друзі.

В гуртожитку і справді є все необхідне для комфортного проживання: кухня, де можна готувати їжу, санітарні кімнати з новими пральними машинами, нові ліжка, постільна білизна, дитяча ігрова кімната… А волонтерська команда начальника ОВА Андрія Райковича забезпечила гуртожиток необхідними засобами гігієни.

Місія Кіровоградщини, як тилової області – прихистити переселенців, не обійти їх увагою. Я вдячний Кропивницьким освітянам, депутатам, волонтерам, підприємцям за те, що в короткі терміни взялися і зробили необхідну справу, – наголосив Андрій Райкович. – На Кіровоградщині 80 тисяч переселенців. Багатьом необхідне житло. В окремих громадах вже взялись також облаштовувати гуртове житло.

Разом з тим, зауважив Андрій Райкович, Президент України, Уряд працюють з усіма світовими лідерами, щоб відродити країну.

Тому немає сумніву, що зовсім скоро виростатимуть нові житлові квартали, міста і містечка, Україна відродиться”, – зазначають у прес-службі ОВА.