Пульс Exclusive
Різне

У міськраді проведуть публічне обговорення щодо перегляду тарифів у громадському транспорті

У Кропивницькій міській раді відбудеться публічне обговорення щодо перегляду тарифів на проїзд у громадському транспорті.

Про це інформує пульS із посиланням на сайт міськради.

Зазначається, що можливими наслідками проведення в життя рішень для різних соціальних груп населення міста є збільшення витрат на транспортні послуги, що надаються перевізниками, які обслуговують тролейбусні та автобусні маршрути.

Простими словами: підвищенню тарифів – бути. Попередньо міський голова Андрій Райкович відзначав, що “2.50 у тролейбусі – це тариф, якого вже немає в Україні”.

Заходи з публічного громадського обговорення вищеозначених проєктів рішень відбудуться 26 лютого 2021 року о 9.00 в кімн. 426 Кропивницької міської ради за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, буд. 41.

У зв’язку з карантинними обмеженнями, до участі в заходах допускаються по одному представнику від громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, органів самоорганізації населення, недержавних засобів масової інформації, інших непідприємницьких товариств та установ, легалізованих відповідно до законодавства.