Пульс Exclusive
Різне

У МОН оголосили конкурс на посаду ректора педуніверситету в Кропивницькому

Міністерство освіти і науки України оголошує конкурс на зайняття посади ректора Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Про це інформує пульS із посиланням на сайт МОН.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як десять років.

“Строк подання заяв  –  два місяці з дня опублікування оголошення на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України”, – ідеться, зокрема, на сайті МОН.

З переліком документів, які потрібно подати, щоб взяти участь в конкурсі, можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, за результатами чергового другого туру виборів на посаду ректора згаданого університету, перемогу здобув в.о. Олег Семенюк, випередивши свого конкурента Валерія Радула за кількістю голосів. Потім переможець повинен був підписати контракт з МОН. Разом з тим, як пульS поінформували джерела, виникла правова колізія. Сьогодні, 17 березня, на сайті Міністерства опублікували повідомлення про проведення нового конкурсу на посаду ректора педагогічного університету в Кропивницькому. Ймовірно, виборчий процес запуститься знову.