Пульс Exclusive
Різне

USAID розповість аграрникам Кіровоградщини про нові можливості розвитку бізнесу

Програма USAID розповість аграрникам та керівникам громад Кіровоградщини про нові можливості розвитку бізнесу та економічного росту. Про це повідомила директор Регіонального фонду підтримки підприємництва Ольга Ковальова-Алокілі сьогодні, 22 липня.

До круглого столу «Економічний розвиток громад. Інструменти USAID АГРО» запрошують представників територіальних громад, регіональних інституцій області, мікро-малого та середнього агробізнесу.

«На сьогодні аграрна сфера – найважливіша для економічної стабільності та розвитку як окремих територій, так і держави загалом, тому саме цій темі ми приділяємо неабияку увагу. Програма USAID АГРО розповість про нові можливості для бізнесу, а учасники матимуть змогу обмінятися досвідом у створенні нових проєктів та презентувати свої ідеї», – розповіла Ольга Ковальова-Алокілі.

Початок круглого столу 26 липня об 11.00. Для реєстрації: https://form.typeform.com/to/qrH4THGx

Нагадаємо, до 500 тисяч гривень безвідсоткового кредитування може отримати малий і середній бізнес Кіровоградщини на реалізацію власних проєктів від Регіонального фонду підтримки підприємництва в області.