Пульс Exclusive
Різне

В Держаудитслужбі заявили про виявлення порушень в управлінні капбудівництва міськради на 1,6 мільйона гривень

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області завершили ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності в Управлінні капітального будівництва Кропивницької міської ради за період з 01.08.2019 по 30.06.2021. Під час проведення ревізії фахівці виявили порушення на 1,6 млн грн.

Про це йдеться на сайті установи.

Насамперед установлено завищення вартості виконаних робіт на 854,6 тис. грн при виконанні капітальних ремонтів, будівництві та реконструкції об’єктів. Зокрема, за період із серпня 2019 року по червень 2021 року встановлено факти оплати управлінням завищених обсягів виконаних робіт, вартості витратних матеріалів та включених до актів виконаних робіт вартості будівельних робіт, не передбачених договірною ціною, що призвело до завищення вартості робіт на 370,6 тис. грн. Також установлено, що за лютий 2020 року до актів виконаних робіт із реконструкції проїжджої частини вулиць Кропивницького одним із підрядників включено вартість будівельних робіт із використанням бетонних сумішей, не передбачених кошторисною документацією, на 484 тис. грн.

Крім того, виявлено, що управлінням витрачено понад 696 тис. грн на повторне виготовлення проєктно-кошторисної документації. Причинами цього стали неякісне обстеження об’єктів для визначення повного комплексу робіт, ненадання Управлінням як замовником обґрунтованих показників до завдання на виготовлення проєктно-кошторисної документації та подальше включення до кошторисної документації додаткових обсягів робіт, не передбачених першочергово розробленою проєктною документацією.

Також аудитори виявили порушення з нарахування та виплати заробітної плати працівникам Управління капітального будівництва.

Матеріали ревізії надіслано до слідчого управління Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області.