Пульс Exclusive
Різне

В обласному краєзнавчому музеї покажуть виставку про історію народного будівництва

У Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї колекціонер із Кропивницького Володимир Нагорний презентує унікальну фотовиставку про традиції народного будівництва минулих сторіч 1 червня. Про це повідомили в музеї.

«Місцевий колекціонер Володимир Нагорний звернувся до нас із такою ініціативою і ми радо її підтримали. Виставка унікальна за своєю суттю. Адже відвідувачі матимуть змогу побачити світлини, яким понад сто років, і які розкривають історію й традиції народного будівництва, побуту та звичаїв населення середнього Придніпров’я 19-20 століть», – розповіла завідувачка відділу історії музею Валентина Пархомчук.

Сам колекціонер зауважує, досі таких виставок в Україні не проводилося, а матеріали є унікальною базою для наукових досліджень.

«Це не лише фото архітектурних форм житлових і господарських споруд, зокрема на Олександрівщині, Знам’янщині та Новомиргородщині, а й фрагменти глиняної обмазки трипільського житла. На фото також є зображення хат із затоплених сіл у 1959 році при заповненні Кременчуцького водосховища», – зазначив Володимир Нагорний.

Відкриття виставки відбудеться о 12:00.