Пульс Exclusive
Різне

В обласному онкоцентрі оновили відділення променевої терапії

У відділенні променевої терапії Кіровоградського обласного онкоцентру завершили ремонтні роботи і вже приймають пацієнтів.

Про це повідомив голова обласної ради Сергій Шульга за результатами робочої поїздки у медзаклад сьогодні, 24 травня.

У відділенні повністю оновили всі приміщення, оснастили його системою відеомоніторингу, встановили сучасне обладнання для введення ліків, а також два спеціальних крісла для проведення хворим радіомодифікації хімпрепаратами.

«Осучаснення наших медичних закладів – одне з ключових завдань. Ми всі розуміємо, якою важливою є роль обласного онкоцентру в системі охорони здоров‘я Кіровоградщини. Більше того, сьогодні фахівці нашого медичного закладу лікують пацієнтів і з інших регіонів, у тому числі, де ведуться активні бойові дії. І я дуже вдячний персоналу, який допомагає людям одужати, надає психологічну підтримку, а комфортні умови сприятимуть результативності лікування», – зазначив Сергій Шульга.

Генеральний директор обласного онкоцентру Костянтин Яриніч уточнив, наразі у відділенні лікується 64 пацієнти.

«Орієнтовно 20% пацієнтів – це жителі сусідніх регіонів. Тут лікуються жінки з раком молочної залози та раком шийки матки. За програмою медичних гарантій пацієнти отримують лікування безкоштовно», – сказав він.

У відреконструйованому відділенні – дві шестимісні, дві двомісні та дві одномісні палати.

Ремонтні роботи тривали протягом трьох місяців.

На осучаснення відділення онкоцентр витратив близько 4 мільйонів гривень.