Пульс Exclusive
Різне

В одному з супермаркетів Кропивницького продавали неякісну рибу

Підставою для проведення позапланової перевірки торговельного закладу стала скарга споживачки на реалізацію прострочених продуктів харчування.

За результатами проведеного заходу державного нагляду (контролю) фахівці Держпродспоживслужби зобов’язали суб’єкта господарювання вилучити з обігу таку продукцію:

  • скумбрія солена, оселедець атлантичний холодного копчення, оселедець слабосолений – риба загальною вагою 9,048 кг зберігалася в холодильному обладнанні за температури +4°С  при необхідних від – 4°С до -8°С (відповідно до етикетки виробника);
  • форель слабосолена – риба загальною вагою 1,628 кг зберігалася в холодильному обладнанні за температури +4°С  при необхідних від – 4°С до 0°С (відповідно до етикетки виробника);
  • оселедець холодного копчення (скибочки), плітка в’ялена – у продукції загальною вагою 3,1 кг вийшов термін придатності.

Також фахівці Держпродспоживслужби надали суб’єкту господарювання припис щодо необхідності усунення порушень у закладі. Невиконання вимог припису тягне застосування до суб’єкта господарювання штрафних санкцій.