Пульс Exclusive
Різне

В Олександрівці відкрили соціальний гуртожиток для переселенців (ФОТО)

Сьогодні, 9 червня, в Олександрівській територіальній громаді відкрили соціальний гуртожиток для внутрішньо переміщених осіб.

Про це повідомили у пресслужбі Кіровоградської облдержадміністрації,  інформує пульS.

“Колишнє приміщення управління соціального захисту населення громади пустувало. Ми вирішили його переобладнати під соціальний гуртожиток. Працівники апарату ради, мешканці громади за підтримки сільгоспвиробників, депутатського корпусу за кілька місяців разом провели косметичний ремонт, переобладнали водопровід, каналізацію, облаштували кухню і санітарні кімнати, провели нові електромережі, – говорить Олександрівський селищний голова Олександр Безпечний. – Для діток коло гуртожитку облаштували дитячий майданчик.”

Гуртожиток може прийняти 40 осіб, наразі вже проживає 30 переселенців переважно із східних областей України.

Селищний голова повідомив, що у планах відкриття ще одного гуртожитку. Селищна рада планує прийняти на свій баланс приміщення геологорозвідувальній організації. Державної служби геології та надр України вже погодилася передати це приміщення на баланс ради.

“У червні на сесії ми приймемо це майно на наш баланс і також розпочнемо переоблаштовувати його під соціальний гуртожиток,” – розповів Олександр Безпечний.