Пульс Exclusive
Різне

ВАТ “Кіровоградгаз” очолив Сергій Бак

Головою правління ВАТ “Кіровоградгаз” обрано Сергія Бака — фахівця з багаторічним досвідом управлінської роботи на підприємствах “Укртрансгаз”, “Черкаситрансгаз” й в самому товаристві по газопостачанню та газифікації Кіровоградщини. Рішення ухвалено наглядовою радою компанії ВАТ “Кіровоградгаз”, повідомили в прес-службі установи.

На представленні керівника трудовому колективу були присутні член правління компанії “Газорозподільні мережі України” (“ГАЗМЕРЕЖІ”) Микола Нємцов, перший заступник начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації Павло Конопко, в.о. міського голови Кропивницького Олександр Мосін та Анатолій Фабрика — багаторічний керівник товариства й перший голова правління “Кіровоградгаз”.

У вітальній промові Павла Конопка та Олександра Мосіна зроблений акцент на важливості співпраці та взаєморозуміння з обласною та міською владою. Зі свого боку Сергій Бак, який також родом із Кіровоградщини, зауважив:

“Я добре розумію які виклики сьогодні стоять перед нами, як важливо зберегти кожного фахівця та посилити нас усіх для того, щоб зробити нашу команду більш ефективною. Серед першочергових завдань, які я ставлю перед собою — це реалізація стратегії упорядкування та виведення роботи на новий рівень. Все це заради того, аби кожен з 250 тисяч наших абонентів безперебійно забезпечувався газом й отримували якісні послуги”.