Пульс Exclusive
Різне

Відновлення енергетичних об’єктів: Кіровоградська ОВА укладе меморандум про співробітництво з МЕК

Меморандум про співробітництво щодо відновлення пошкоджених об’єктів енергетичної системи області буде укладено між Кіровоградською ОВА та представниками Міжнародного енергетичного кластера (МЕК).

Про це повідомили в прес-службі Кіровогаодської ОВА.

Від обласної військової адміністрації в обговоренні взяли участь перший заступник начальника Павло Конопко, заступники начальника Сергій Шеремет та Сергій Поліщук, а також керівники профільних управлінь та енергетичних компаній області.

Представники МЕК розповіли, що першим проєктом у рамках співпраці, за підтримки Уряду Литви, стане відновлення розподільчих електричних мереж Миколаївщини. Досвід роботи компаній та наукових установ, що входять до кластера, допоможе в реалізації комплексного відновлення енергетичної інфраструктури.

Адже Литва продовжує підтримувати боротьбу України з агресором, у тому числі на енергетичному фронті. Енергетична безпека України – невіддільна (частина/ознака) складова європейської безпеки, тому Литва і надалі буде сприяти й зміцненню.

Довідково

Міжнародний енергетичний кластер – об’єднання семи підприємств, які виробляють і постачають енергетичне обладнання, металоконструкції виконують проєктний, будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи, роботи в галузі енергетики та телекомунікацій, а також п’яти партнерських наукових установ, як здійснюють діяльність у сфері енергетики. Члени МЕК та наукові партнери працюють над спільними проєктами в Україні, Литві, Німеччині та інших країнах ЄС.