Пульс Exclusive
Різне

Віктор Кухаренко: попри скруту, фахівці КП «Теплоенергетик» змогли підготувати теплове господарство Кропивницького на 100%

Одним із пріоритетних на сьогодні завдань для виконавчих органів Кропивницької міської ради та КП «Теплоенергетик» є забезпечення сталого проходження опалювального сезону 2023/2024 року та надійної і безперервної роботи основного теплогенеруючого обладнання та теплових мереж. На цьому наголосив начальник головного управління житлово-комунального господарства міської ради Віктор Кухаренко під час апаратної наради у вівторок, 21 листопада.

За його словами, для забезпечення функціонування об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери в новому опалювальному сезоні, в міжопалювальний період було виконано значний обсяг робіт, відповідно до затверджених основних заходів щодо підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2023/2024 року. Станом на 01 жовтня 2023 року реалізацію таких заходів завершено.

  • Попри скрутний фінансовий стан фахівці КП «Теплоенергеткик» провели масштабну ремонтну компанію з підготовки до нового опалювального сезону, – відзначив Віктор Кухаренко. – На всіх об’єктах підприємства виконані ревізії та ремонти: на теплових мережах, електросиловому обладнанні, турбогенераторах, котлах, насосному устаткуванні, запірній арматурі, фільтрах станції хімводопідготовки. За результатами гідравлічних випробувань з метою виявлення дефектних ділянок на трубопроводах теплових мереж було виявлено та оперативно усунуто 246 пошкоджень теплових мереж.

Комісія за участі працівників КП «Теплоенергетик» спільно з представниками Держенергонагляду у Кіровоградській області здійснила перевірку стану готовності теплового господарства до роботи в опалювальний період 2023/2024 року та підписала Акти готовності.

Віктор Кухаренко зазначив, що в ході підготовки до опалювального сезону 2023/2024 року були виконані наступні роботи:

  • поточний ремонт основного та допоміжного обладнання, ремонт та ревізія запірної арматури на 23 котельнях підприємства;
  • поточний ремонт та ревізію 163,2 км теплових мереж;
  • заміну пошкоджених трубопроводів теплових мереж протяжністю 2,41 км;
  • поточний ремонт шести центральних теплових пунктів;
  • відновлення асфальтобетонного покриття на 92 об’єктах підприємства загальною площею 4011,3 м2.

Всього підготовчі робіт по тепловому господарству у Кропивницькому виконані на суму 24, 805 мільйона гривень.

Для забезпечення опалювального сезону 02 жовтня 2023 року КП «Теплоенергетик» уклало договір на постачання природного газу із ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг», заготовлено 690 тонн технічної солі для хімводоочистки.

На КП «Теплоенергетик» КМР» створено 15 аварійно-ремонтних бригад для реагування та ліквідації можливих аварійних ситуацій під час проходження опалювального періоду 2023/2024 року.

До початку опалювального сезону 2023/2024 року підготовка теплового та енергетичного господарства становила 100%.

Із початком опалювального сезону, з підвищенням температури і тиску на теплових мережах виникло 32 пориви, які оперативно ліквідовувалися.