Пульс Exclusive
Різне

«Вільні метелики» в театрі Кропивницького збирають аншлаги

У Кропивницькому Театр корифеїв готує додаткові покази вистави «Вільні метелики» на березень. Про це повідомив директор-художній керівник театру В’ячеслав Вандрашек, звітуючи голові обласної ради Сергію Шульзі.

«Цю виставу ми підготували до Дня закоханих. «Вільні метелики» збирають аншлаги, охочих побачити виставу дуже багато, тому на березень плануємо додаткові покази. Крім того, з прем’єрою цієї комедії на нас чекають у Миколаєві, куди незабаром плануємо їхати на гастролі. Також «Вільних метеликів» покажемо на всеукраїнському фестивалі малих форм «Майстерія», – розповів В’ячеслав Вандрашек.

Комедія на 1 дію «Вільні метелики» за п’єсою Леонарда Герша – це історія кохання ексцентричної та романтичної дівчини і непростого хлопця з заможної родини.

Нагадаємо, 2 грудня голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга призначив на посаду директора-художнього керівника обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Кропивницького В’ячеслава Вандрашека. Інтерв’ю з ним – за посиланням.