Пульс Exclusive
Різне

ВР відповіла на звернення щодо перейменування Кіровоградської області (документ)

Комітет з питань правової політики Верховної Ради України відповів Кіровоградській обласній раді щодо перейменування області.

Про це на своїй сторінці в мережі facebook повідомив заступник голови Кіровоградської обласної ради Дмитро Лінько, опубікувавши відповідний документ.

У ньому, зокрема, сказано, що Регламентом встановлено порядок розгляду законопроектів про внесення змін до Конституції. У серпні 2019-го року був зареєстрований перехідний проект Закону про внесення змін до статті 133 КУ (про перейменування Кіровоградської області), який включений до порядку денного п’ятої сесії ВР дев’ятого скликання Постановою Верховної Ради України від 2 лютого 2021 року. Погоджувальна рада депутатських фракцій (груп) розглядає та ухвалює пропозиції щодо проектів календарного плану роботи сесії. У відповіді, яку направила Верховна Рада в Кіровоградську обласну раду, сказано, що “зміст Вашого звернення (прим. – про перейменування області) доведено до відома членів Комітету”.

Нагадаємо, депутати облради проголосували за звернення до ВР щодо перейменування Кіровоградської області.

“Якщо коротко – звернення доведено до членів комітету. Перекладаючи простою мовою – ніхто за цієї каденції ВР навіть згадувати це питання не збирається”, – коментує заступник голови Кіровоградської облради, екс-нардеп Дмитро Лінько.